Wypożyczalnia dmuchańców – cennik uzależniony jest od 3 podstawowych czynników

Skoro zainteresowałeś się cennikiem wypożyczalni dmuchańców, to pewnie zdecydowałeś – na organizowanej przeze mnie imprezie pojawią się dmuchane atrakcje. Określenie konkretnej ceny możliwe jest jednak dopiero po skontaktowaniu się z nami. Dlaczego? Bo cennik uzależniony jest od 3 czynników.

  1. Jaki dmuchaniec Cię interesuje?

To, na jaki rodzaj dmuchańca się zdecydujesz – zamek dmuchany, zjeżdżalnię, plac zabaw czy tor przeszkód – jest pierwszym czynnikiem, od którego uzależniona będzie cena. Z typem dmuchańca wiąże się bowiem jego rozmiar i złożoność konstrukcji. Zamek dmuchany należy do kategorii największych dmuchańców, w ramach którego często mieszczą się i zjeżdżalnie i place zabaw. Dlatego jako wypożyczalnia dmuchańców możemy powiedzieć, że zamki dmuchane wiążą się z najwyższą ceną. Zjeżdżalnie, place zabaw i tory przeszkód? Mniejszą, ale tylko troszeczkę.

  1. Na kiedy potrzebujesz wybranego dmuchańca?

Termin – to jeden z najważniejszych czynników określających pracę wszystkich agencji eventowych i tych, oferujących wynajem atrakcji. Często bowiem klienci dzwoniąc, sygnalizują, że dmuchańca potrzebują „na jutro”. Wtedy, o ile dostarczenie go jest w ogóle możliwe, cena z pewnością będzie wyższa. Jeśli jednak zadzwonisz dużo wcześniej do nas – wypożyczalni dmuchańców – cennik dedykowanych dla Ciebie usług wynajmu będzie z pewnością atrakcyjniejszy dla Twojego portfela.

  1. Gdzie zlokalizowana będzie Twoja impreza?

Odległość jaką nasza wypożyczalnia dmuchańców będzie musiała pokonać, żeby dostarczyć dmuchańce na Twoją imprezę – to także niezwykle istotny punkt. Nie trzeba nawet pytać „dlaczego?”. Dłuższa trasa do przebycia to więcej czasu, energii i paliwa. Nie bój się jednak – jako profesjonalna firma, dysponujemy wieloma siedzibami w całej Polsce, z których wybieramy tą, z której będzie najbliższej do wskazanego nam przez Ciebie miejsca.

Jak wspomnieliśmy na początku, najlepiej, żebyś od razu skontaktował się z nami. Po poznaniu szczegółów Twojego eventu będziemy mogli powiedzieć zdecydowanie więcej.