Wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni – cena, czyli ile tak naprawdę kosztuje wynajem dmuchańców na imprezy?

Decyzja zapadła – na organizowaną przez siebie imprezę plenerową chcesz wynająć dmuchane atrakcje. W tym miejscu pojawia się więc pytanie, ile to kosztuje? Ceny różnią się w zależności od rodzaju dmuchańca, terminu eventu i odległości, którą zespół techniczny musi pokonać, żeby dostarczyć atrakcję na wskazane miejsce.

Od czego zależy cena wypożyczenia dmuchanej zjeżdżalni?

  1. Rodzaj dmuchańca

Czy cena wypożyczenia dmuchanej zjeżdżalni różni się od kosztu wynajęcia np. dmuchanego zamku? Najczęściej tak. Dmuchana zjeżdżalnia jest bowiem ciut mniejszym dmuchańcem, oferującym głównie dwa rodzaje zabawy – wspinaczkę i zjeżdżanie. Zamek jest za to skupiskiem różnych aktywności, które składają się na znacznie większe rozmiary dmuchańca i większy wysiłek przy jego montażu oraz transporcie.

  1. Termin imprezy

Duże znaczenie ma także to, jak szybko każesz nam zorganizować dmuchane atrakcje – inaczej wycenia się pracę na event zaplanowany na sześć miesięcy później, a inaczej na tzw. „jutro”. Wiąże się to także z nakładami energii, które będziemy musieli poświęcić na to zadanie.

  1. Miejsce imprezy

A właściwie nie tyle miejsce, co odległość, która dzieli Twój event od naszej siedziby. W pakiecie np. wypożyczenia dmuchanej zjeżdżalni mieści się bowiem także zaplecze techniczne, czyli transport atrakcji. Wiadomo – im większa odległość, tym większe koszty. Ale nie martw się, to i tak nieznaczący wzrost.

A jeśli chcesz poznać dokładną cenę wypożyczenia dmuchanej zjeżdżalni, zajrzyj do naszego katalogu. Tam kilkadziesiąt przykładów dmuchańców, a obok nich konkretne stawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *