Mały zamek dmuchany dla dzieci – mamy dla Ciebie 3 doskonałe propozycje dmuchańców

Na imprezę masz przeznaczony niewielki skrawek terenu i potrzebujesz małego zamku dmuchanego dla dzieci – atrakcji, która mimo niewielkiej ilości miejsca zagwarantuje najmłodszym gościom świetną zabawę, a Twojemu festynowi powodzenie? Mamy dla Ciebie kilka propozycji takich dmuchańców – przepięknych i polecanych przez naszych klientów.

 

  1. Dmuchany zamek na wynajem – „Tropical Island”

 

Wielobarwność i dopracowanie w każdym, nawet najmniejszym detalu – to jedna z zalet naszych dmuchańców, której doskonałym przykładem jest mały zamek dmuchany dla dzieci o nazwie „Tropical Island”. To zamknięty dmuchaniec, który służy zarówno jako strefa do skakania i leżakowania, jak i basen na kolorowe i kulki oraz balony. Niewielkie rozmiary zameczka oraz odpowiednie obramowanie gwarantują kompletne bezpieczeństwo.

  1. Mały zamek dmuchany dla dzieci – „Mundial”

Na drugim miejscu znajduje się mały i tematyczny zamek o nazwie „Mundial”. Dzięki swojej sportowej estetyce dmuchaniec doskonale wpisuje się w zainteresowania chłopców. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w jego towarzystwie świetnie bawiły się także dziewczynki. „Mundial” to duża powierzchnia do bezpiecznego skakania, ale także do trenowania celności w strzale piłką w punkt – do tego służy ten radosny bramkarz na tylnej ścianie zamku. „Mundial” sprawdza się więc doskonale na ogólnotematycznych, jak i sportowych festynach.

  1. Zamek dmuchany mały – „Basen Żółw”

Dla najmłodszych gości Twojej imprezy mamy coś jeszcze – zamek dmuchany „Basen Żółw”, w sam raz na event plenerowy, ale również wewnątrz budynku. Jego trójkolorowa estetyka z uśmiechniętym żółwikiem w lewej części bardzo podoba się maluchom. Tym bardziej, że pod skorupą żółwia czeka na nich spora, mięciutka powierzchnia idealna do skakania i leżakowania. Otoczona przezroczystą siateczką zapewnia chłód w najbardziej upalnym dniu i klimat porównywalny do tego, podczas zabaw w namiocie, które uwielbiają wszystkie dzieci.