Wynajem dmuchańców: Katowice

Wynajem dmuchańców w Katowicach to nasza specjalność. Oryginalnymi atrakcjami udoskonalany masę eventów, od plenerowych imprez rodzinnych zaczynając, a na firmowych imprezach integracyjnych kończąc. Naszym klientom oferujemy szereg dmuchańców, w tym to, co najlepsze dla dzieci, czyli dmuchane zamki, place zabaw i zjeżdżalnie oraz to, co doceniają dorośli lubiący aktywną i nietypową zabawę, czyli dmuchane tory przeszkód. Te w szczególności wyróżniają naszą ofertę na tle innych, ponieważ jako jedna z niewielu firm w całym kraju dysponujemy mnóstwem dmuchanych torów typu Wipe-Out, czyli dużych, bardzo złożonych i angażujących dmuchańców, które doskonale sprawdzają się na imprezach integracyjnych.

W naszej ofercie zawarliśmy również atrakcje festynowe, takie jak malowanie buziek, robienie tatuaży z henny i plecenie kolorowych warkoczyków, a nawet wynajem maszyn z pysznym popcornem i watą cukrową. Widzisz więc, że jesteśmy firmą, która może zaoferować Ci wszystko to, czego potrzebuje Twój event, żeby stać się niemałym sukcesem.

Dmuchańce w Katowicach i całej Polsce

Z naszymi dmuchańcami dotrzemy w każde miejsce. Nie musisz zatem martwić się lokalizacją organizowanego przez Ciebie eventu. Atrakcje dostarczymy tam, gdzie tylko zechcesz – nawet jeśli będzie to najmniejsza miejscowość w Polsce.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz