Wynajem dmuchańców: Krosno

Organizatorom imprez plenerowych – rodzinnych lub firmowych – w Krośnie, polecamy naszą usługę wynajmu dmuchańców. W jej ramach dostarczymy, zamontujemy i obsłużymy wybrany przez Ciebie dmuchaniec we wskazanym nam miejscu. A wybierać jest z czego. Dysponujemy bowiem dmuchańcami skierowanymi zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych gości eventu. Dzieciom spodobają się nasze bajkowe, kolorowe, dmuchane place zabaw, zamki i zjeżdżalnie, a dorosłym dmuchane tory przeszkód, dzięki którym możliwe jest zorganizowanie integracyjnej imprezy dla firmy, i to z niebanalnymi konkurencjami.

W ofercie naszej firmy znajdują się także atrakcje dodatkowe – malowanie buziek, plecenie warkoczyków i tatuowanie henną, które z pewnością udoskonalą Twoją imprezę. Dowodzą w nich bowiem wyłącznie doświadczeni animatorzy, uwielbiający kontakt z dziećmi.

Dmuchańce w Krośnie i całej Polsce

Chcesz zorganizować imprezę wzbogaconą o dmuchańce w innym mieście niż Krosno? Żaden problem. Naszą ofertę kierujemy bowiem do klientów w całej Polsce. Lokalizacja nas nie ogranicza.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz