Wynajem dmuchańców: Nowy Targ

Jeśli chodzi o imprezy plenerowe w Nowym Targu, z wielką chęcią pomożemy w ich organizacji. Jako profesjonalna i doświadczona agencja eventowa oferujemy bowiem wynajem dmuchańców w Nowym Targu – atrakcji, które w ostatnich latach wspięły się na szczyt popularności i mogą urozmaicać zarówno rodzinne festyny i pikniki, jak i firmowe imprezy integracyjne. Tajemnica tkwi w ich różnorodności. Dysponujemy ponad 100 różniącymi się między sobą dmuchańcami, wśród których z łatwością znajdziesz dmuchane zamki, place zabaw, zjeżdżalnie i dmuchane tory przeszkód. W trzech pierwszych kategoriach znajdują się głównie dmuchańce dla dzieci – wielobarwne i o bajkowej scenerii. Za to dmuchane tory przeszkód Wipe-Out zachwycą nawet najbardziej wymagających dorosłych. To dlatego, że oferują konkurencje nie z tej ziemi – oryginalne i naprawdę trudne do pokonania, a przede wszystkim gwarantujące mnóstwo świetnej i zdrowej zabawy.

Jeśli tylko zdecydujesz się na wynajem dmuchańców w Nowym Targu oferowany przez naszą firmę, masz jak w banku zarówno atrakcyjne ceny przy każdej z atrakcji, jak i pełne wsparcie zespołu technicznego, który zadba o transport dmuchańca, jego bezpieczny montaż oraz obsługę, i to przez czas calutkiej imprezy.

Dmuchańce w Nowym Targu i całej Polsce

Nowy Targ to jednak tzw. szczyt góry lodowej. Wynajem dmuchańców świadczymy bowiem w całej Polsce, bez rozgraniczeń na miasta, miasteczka i wsie. Krótko mówiąc, z dmuchanymi atrakcjami docieramy wszędzie, na życzenie klienta.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz