Wynajem dmuchańców: Oświęcim

Dmuchane rodeo, ściana wspinaczkowa czy może kolorowy zamek dla dzieci? Dzięki naszej ofercie wynajmu dmuchańców w Oświęcimiu możemy dostarczyć na Twój event każdą z wymienionych atrakcji, a nawet więcej. Dysponujemy bowiem kilkudziesięcioma różnorodnymi dmuchańcami, wśród których znajdują się te dla dzieci – dmuchane zamki, place zabaw i zjeżdżalnie oraz te dla dorosłych – dmuchane tory przeszkód. Tory przeszkód w domyśle przeznaczone są dla dorosłych, ponieważ to nie są zwykłe dmuchańce, obecne w ofertach większości firm, a tory typu WipeOut – giganty, które do niedawna współtworzyły telewizyjne programy rozrywkowe, a które dziś, za niewielką cenę, mogą uświetnić Twoją imprezę plenerową.

Widzisz więc, że dzięki oferowanemu przez nas wynajmowi dmuchańców w Oświęcimiu możesz stworzyć doskonały piknik rodzinny lub nawet firmową imprezę integracyjną. I to przy wsparciu profesjonalnego zespołu technicznego, który zajmie się transportem, montażem oraz obsługą dmuchańca.

Dmuchańce w Oświęcimiu i całej Polsce

Nasze działanie nie zamyka się jednak tylko na jednym mieście. Spełnimy Twoje oczekiwania nawet wtedy, kiedy zechcesz zorganizować imprezę plenerową z wykorzystaniem naszych dmuchańców w innej miejscowości. Dlatego jeśli tylko potrzebujesz dmuchańców i wpadły Ci w oko nasze, skontaktuj się z nami. Ustalimy niezbędne szczegóły i zabierzemy się do działania.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz