Stoisko z balonami dla dzieci

Balony dla dzieci

Kolorowe, duże balony to coś, co przyciągnie dzieci i stanie się ich przepiękną pamiątką na cały czas trwania eventu, a nawet na długo po nim. Jeśli tylko zdecydujesz się na wynajem naszego stoiska z balonami dla dzieci, możesz być pewien, że dostarczymy na Twoją imprezę mnóstwo różnorodnych – zarówno pod względem koloru, wzoru, jak i rozmiaru – balonów i zajmiemy się ich profesjonalną sprzedażą lub rozdawaniem, w zależności od tego, co Cię interesuje.

Oferta naszej firmy jest bardzo różnorodna, co widać nawet w tym, że wyłącznie w kwestii balonów proponujemy Ci kilka różnych rozwiązań – stoisko z już napompowanymi balonami, ale również stoisko z balonami, które wypełnimy nie zwykłym powietrzem, a helem, chwilę przed wręczeniem ich w ręce maluchów.

Balony to również idealna forma na reklamę brandingową. Zauważ bowiem, że na powierzchni balonów możemy umieścić sporych rozmiarów grafikę przedstawiającą logo wybranej marki. Maluchy nie zwrócą na to uwagi, ale dorośli? Owszem. A od zauważenia do zapamiętania, a następnie realizacji procesu zakupowego tylko kilka kroków. I wszystko to w atrakcyjnej, zabójczej dla konkurencji cenie, którą przywitasz z uśmiechem na twarzy.

  • Cena: od 1000 zł netto