Wodny plac zabaw dmuchany

Boisko Wodne

Piłkarzyki zna każdy. Typowa atrakcja, obecna jako dodatek na większości eventów. My oferujemy coś więcej, coś co stanie się główną atrakcją imprezy i zapewni jej wymierny sukces – piłkarzyki makro w wersji dmuchanego, wodnego placu zabaw. Wyobraź sobie: dwie pięcioosobowe drużyny stojące naprzeciw siebie i zmagające się z mokrą, śliską powierzchnią, próbując trafić efektownego gola. Atrakcja w sam raz na plener w upalne dni, zarówno jeśli mowa o festynie rodzinnym, jak i imprezie integracyjnej, w ramach której dorośli poznają, czym jest zdrowa, zabawna, grupowa rywalizacja.

„Boisko Wodne” cieszą się ogromną popularnością. To prawdopodobnie zasługa tego, że w ramach już i tak atrakcyjnej ceny oferujemy naszym klientom wsparcie zespołu technicznego – profesjonalny transport, montaż i obsługę atrakcji, dzięki którym na głowie organizatora pozostaje tylko obserwowanie i cieszenie się udanym eventem.

Wodny plac zabaw dmuchany to nie atrakcja w Twoim stylu? Nie zniechęcaj się. Oferta naszej dmuchańcowej firmy wypełniona jest po brzegi, co oznacza, że pełno w niej oryginalnych, różnorodnych atrakcji, spośród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

  • Wymiary: (12 m x 6 m x 3 m)
  • Przepustowość: 10 os.
  • Cena: od 2500 zł netto