Tor przeszkód dla dzieci na dworze

Minicentrum Zabaw „Panda”

Poznaj dmuchane Minicentrum Zabaw „Panda”. Atrakcję, która ze względu na swoją rozbudowaną strukturę bije rekordy popularności na wszystkich rodzinnych imprezach plenerowych. W jej granicach najmłodsi znajdą bowiem nie tylko suchy basen wypełniony kolorowymi kulkami, mięciutkie zjeżdżalnie i tunele, ale także tory przeszkód, w których nie zabraknie elementów do przeskakiwania, przeczołgania i przeciskania się. Wszystko to utrzymane w zielonkawej kolorystyce, prosto z amazońskiej dżungli, z ogromną, milutką pandą na środku, jako głównym elementem scenerii. Panda nie pełni wyłącznie czysto estetycznej funkcji, ale równie chętnie zapozuje do zdjęcia – z maluchem, starszym dzieckiem, a nawet dorosłym. Tor przeszkód umożliwia zabawę nawet sześciorgu dzieci jednocześnie. Dzięki atrakcji o tak dużych rozmiarach unikniesz ciągnących się w nieskończoność kolejek, które często niekorzystnie wpływają na cały event.

Właśnie to – z wynajmem naszych dmuchańców zorganizujesz najlepszą imprezę w okolicy, która zapadnie w pamięć wszystkich gości. Zapewnimy bowiem nie tylko najlepsze, niepowtarzalne i nowoczesne atrakcje, ale także równie profesjonalną obsługę, która zadba o każdy aspekt związany z dmuchańcem – jego transport, montaż i obsługę.

Minicentrum Zabaw „Panda” to tylko jedna atrakcja z grona kilku utrzymanych w tej samej tematyce. Jeśli chcesz stworzyć dżunglastą strefę malucha, zapoznaj się jeszcze z zestawem zjeżdżalń i namiotem, dzięki którym impreza nabierze tematycznego, wyjątkowego charakteru.

  • Wymiary: (8,2 m x 7,5 m x 3,5 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 4200 zł netto