Amerykański tor przeszkód

Miotła "Strzała Zeusa"

Oto on – amerykański tor przeszkód Miotła „Strzała Zeusa”. Zagrzał sobie stałe miejsce w naszej ofercie i nadaje imprezom naszych klientów pożądaną nutkę nowoczesności. Twojej też może. Wystarczy, że zdecydujesz się na wynajem, a otrzymasz atrakcję, które zabawa polega na stabilnym utrzymaniu się na niewielkim drążku, w czym przeszkadzać będą dwa długie, poziomo poruszające się drążki. Uniknąć ich można na dwa sposoby – skacząc lub pochylając się. W zabawie może uczestniczyć nawet 6 osób jednocześnie, co oznacza, że tor przeszkód sprawdzi się idealnie jako grupowa zabawa-rywalizacja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tym bardziej, że nasz zespół będzie miał pełną kontrolę nad dmuchańcem i z łatwością ustawi pożądaną przez uczestników szybkość i kierunki poruszania się drążków. Wiadomo – wygrywa ten uczestnik, który utrzyma się dłużej na polu.

Jak już wspomnieliśmy, jeśli zdecydujesz się na wynajem naszej Miotła „Strzała Zeusa”, oprócz niej otrzymasz także dedykowany zespół techników, którzy sprawnie przetransportują, zamontują, a także obsłużą atrakcję, gwarantując uczestnikom bezpieczną, pełną wrażeń zabawę.

Miotła „Strzała Zeusa” to zaledwie jeden z całego szeregu oryginalnych dmuchańców, które znajdziesz w naszej ofercie. Przejrzyj jeszcze kilka, a z pewnością znajdziesz coś, co dodatkowo poprawi jakość Twojego eventu.

  • Wymiary: (3 m x 10 m)
  • Przepustowość: 6 os/min
  • Cena: od 4200 zł netto