Dmuchany tor przeszkód

Olimp w ogniu

Jeśli chcesz, żeby Twój event obfitował w niebanalne, angażujące gości atrakcje, lepiej trafić nie mogłeś. W naszej ofercie znajdziesz bowiem wyłącznie dmuchańce, które ze względu na swoje ogromne rozmiary i niepowtarzalne pomysły zapewniają intensywną zabawę i zapadają w pamięć gości. Jednym z najlepszych tego przykładów jest Olimp Ognia – dmuchany tor przeszkód, który śmiało mógłby pełnić rolę bojowego testu sprawnościowego.

W jego granicach znajduje się bowiem wąska ścieżka, dodatkowo wyłożona śliskim materiałem, nad którą zamontowane są różnego rodzaju przeszkody – wystające sople i ogromne kule, pod którymi przejście, uwierz, nie należy do najłatwiejszych. Cała ścieżka znajduje się mniej więcej na wysokości 2 metrów, a otoczona jest zjeżdżalniami, po których, o ile popełnisz choćby najmniejszy błąd zjedziesz na ziemię, odpadając tym samym z gry. Mile widziana jest zatem nie tylko fizyczna sprawność, ale także refleks, dokładność ruchów i, co najważniejsze, chęć dobrej zabawy. Tylko z nią obecność Olimpu Ognia ma sens.

Warto zaznaczyć, że dysponujemy dwoma takimi torami. Na Twoje życzenie możemy zmontować z nich Olimp Ognia o podwójnej niż standardowa długości lub ustawić tor zaraz obok, tworząc w ten sposób miejsce w sam raz do zabawy-rywalizacji i atrakcję, która ze względu na ten właśnie charakter może pełnić rolę firmowej zabawy integracyjnej. Wiedz jednak, że niezależnie od tego, jakiego typu imprezę organizujesz, gwarantujemy, że z nami nuda nie wchodzi w grę, a profesjonalizm, bezpieczeństwo i świetna zabawa owszem.

  • Wymiary: (15,5 m x 9,2 m x 5 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 7400 zł netto