Bramka celnościowa

Piłka i Gol

Poszukujesz dmuchanych atrakcji, które umożliwią gościom Twojego eventu zdrową i zabawną rywalizację? W takim razie doskonale, że trafiłeś właśnie do nas. W ofercie naszej firmy znajduje się bowiem kilka bramek celnościowych, w tym „Piłka i Gol”, typowo piłkarski dmuchaniec, którego frajda polega na rzucie piłką w dwie, ułożone w rogach tarczy luki. Napisaliśmy „rzucie”, jednak techniki trafienia nie ogranicza nic. Goście będą mogli rzucać, kopać, a nawet uderzać piłkę za pomocą przeznaczonych ku temu bejsboli. Byle wygodnie, zabawnie i skutecznie.

„Piłka i Gol” jest często wykorzystywana jako element ciekawych konkursów sportowo-rekreacyjnych. Z tego powodu cieszy się dużą popularnością wśród naszych potencjalnych klientów i wzbudza zainteresowanie zarówno najmłodszych, jak i starszych gości, w zależności od eventu, na jakim się pojawi. Sprawdza się bowiem nie tylko na rodzinnych festynach, ale również imprezach integracyjnych, w trakcie których duże znaczenie ma dobra zabawa połączona z nauką zdrowej rywalizacji.

Dmuchaniec ten nie jest trudny do rozstawienia, jednak wiedz, że decydując się na jego wynajem w naszej firmie, w tej samej kwocie otrzymujesz gwarancję technicznej pomocy. Twojemu eventowi przeznaczymy zespół techniczny, do obowiązków którego należeć będzie transport, montaż i obsługa bramki, Tobie gwarantująca spokój, a uczestnikom prawidłową i bezpieczną zabawę.

  • Wymiary: (5 m x 3 m x 3,5 m)
  • Przepustowość: 1 os.
  • Cena: od 1600 zł netto