Dmuchany plac zabaw

Plac Zabaw

Dmuchańcowa oferta naszej firmy wypełniona jest po brzegi atrakcjami o cukierkowej estetyce. Jedną z nich jest „Plac Zabaw” – dmuchany plac zabaw, w granicach którego czekają na dzieci różnorodne zabawy, w tym cukierkowy domek, tunele i szereg innych, mniejszych lub większych przeszkód, których pokonanie zapewni godziny świetnej zabawy. Dmuchany plac zabaw jest tym ciekawszy, że dzięki swoim dużym rozmiarom oferuje jednoczesną zabawę nawet ośmiorgu dzieci, a grupowa zabawa, szczególnie w przypadku maluchów, jest bardzo doceniana.

„Plac Zabaw” to dmuchany plac zabaw, który z pewnością wyróżnia się swoją wielobarwną, oryginalną estetyką. Mimo to również dość uniwersalną, bo pasującą zarówno do bożonarodzeniowego eventu, jak i ogólnotematycznego, któremu nada koloru i wyjątkowości. Atrakcja wykonana jest wyłącznie z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu niestraszna mu jest nawet najbardziej niekorzystna pogoda.

Klientom, którzy decydują się na wynajem naszego cukierkowego, dmuchanego placu zabaw, gwarantujemy również pełną obsługę techniczną, w której zawiera się transport, montaż i obsługa dmuchańca, zgodna z najwyższymi standardami. Wszystko to, co warto zaznaczyć, w jednej, przejrzystej cenie, w której nie ukrywamy żadnych kosztów dodatkowych.

  • Wymiary: (8 m x 6 m x 2,5 m)
  • Przepustowość: 8 os.
  • Cena: od 2200 zł netto