Dmuchany statek piracki

Statek Piracki

Statek piratów rodem z bajkowej opowieści – to dmuchaniec, który nada Twojemu eventowi oryginalności i, co najważniejsze, usatysfakcjonuje wszystkich, a zwłaszcza najmłodszych gości. Jego wyjątkowość polega przede wszystkim na tym, że dmuchany statek łączy w sobie szereg różnych atrakcji – zjeżdżalnie, plac do skakania i miejsce, które wypełnione plastikowymi kulkami stanie się suchym basenem znanym z profesjonalnych stref malucha. Jest również niezwykle atrakcyjnym estetycznie dmuchańcem, dzięki wyrazistym barwom i mnogości bajkowych postaci obecnych w jego granicach. Ośmiorniczki, ryby, płetwonurkowie i kotwice – to tylko kilka z elementów tej wyjątkowej scenerii.

Decydując się zatem na wynajem dmuchanego statku pirackiego, wybierasz najlepsze, kompleksowe rozwiązanie. Tym bardziej, że wraz z dmuchańcem oferujemy Tobie, jako naszemu klientowi zespół doświadczonych techników, którzy zajmą się zarówno transportem, jak i montażem atrakcji, a nawet obsługą. Czy to możliwe, że decydując się na „Zabawę Piratów” zrzucasz z barków ciężar organizacyjnego obowiązku? Owszem. Co więcej, wszystko w atrakcyjnej cenie, która bije na głowę konkurencję.

A jeśli interesuje Cię więcej niż jeden dmuchaniec, zerknij na pozostałą część naszej oferty. W niej atrakcje zarówno dla maluchów, jak i dorosłych – wszystkie dmuchane i niezwykle oryginalne.

  • Wymiary: (13,5 m x 4 m x 6,5 m)
  • Przepustowość: 12 os/min
  • Cena: od 2800 zł netto