Dmuchane atrakcje dla dzieci

Strefa Malucha Panda

Dmuchana Strefa Malucha Panda to element doskonały do nadania eventowi bajkowego charakteru i dodania odrobiny zawsze mile widzianych kolorów. Dzięki dużym rozmiarom zagrody w jej wnętrzu można ustawić szereg dmuchańców, tworząc w ten sposób złożoną strefę malucha. Zjeżdżalnie, place zabaw, trampoliny, namioty – co tylko zechcesz i co, warto zaznaczyć, możesz znaleźć w naszej rozbudowanej ofercie, także o podobnej scenerii.

Za sprawą blisko 3-metrowej wysokości Panda widoczna będzie nawet z najdalszego zakątka imprezowego pola. Stanie się główną atrakcją, dzięki której Twój event zapadnie gościom w pamięć. Zagroda przyciągnie na Twój event również dodatkowych gości, którzy choć początkowo nie planowali wpaść, przechodząc obok nie będą mogli się oprzeć ciekawości.

Co wyróżnia nasze dmuchańce spośród grona pozostałych, oferowanych przez inne firmy? Wybierając wynajem dmuchanych atrakcji dla dzieci z naszej oferty, zyskujesz gwarancję, że Twojej imprezie przypiszemy specjalny zespół, który zajmie się transportem, montażem i obsługą dmuchańca. Zrobi więc za Ciebie dosłownie wszystko. Tobie pozostanie tylko cieszenie się – pięknem dostarczonych atrakcji i powodzeniem całego eventu.

  • Wymiary: (9 m x 9 m x 2,6 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 2500 zł netto