Dmuchany tor przeszkód

Tunel Gąsienica

W kolorowym, gąsienicowym dmuchańcu czeka na najmłodszych gości szereg rewelacyjnych zabaw, które zachęcą do aktywnego i zdrowego spędzenia czasu. Ten pomysł sprawdzi się zarówno na urodzinowej zabawie, festynie, jak i rodzinnym pikniku. Wystarczy więc, że interesuje Cię uatrakcyjnienie plenerowego eventu – wtedy „Kolorowa Gąsienica” okaże się rozwiązaniem dla Ciebie.

Jest bowiem dmuchańcem, który wyróżnia się nie tylko piękną i oryginalną estetyką, opartą na szeregu wyrazistych kolorów i postaci, ale również mnogością zabaw – wspinaczką, skakaniem, leżakowaniem i czołganiem. Wszystko na miękkiej powierzchni, którą pokochają maluchy i dorośli. Maluchy, wiadomo, za sprawą frajdy, jaką im to przyniesie, a rodzice dzięki pewności co do tego, że ich dzieci spędzą długie godziny w bezpiecznym miejscu. Tym bardziej, że do dmuchańca dołączamy doświadczony zespół techniczny, który zadba kolejno o transport atrakcji, montaż i obsługę.

Decydując się zatem na nasz dmuchany tor przeszkód, wybierasz kompleksowe działanie, które uwolni Cię od natłoku organizacyjnych obowiązków i za stosunkowo niską cenę stanie się gwarancją udanej imprezy.

  • Wymiary: (5 m x 6,5 m x 2,5 m)
  • Przepustowość: 10 os/min
  • Cena: od 2300 zł netto