Dmuchańce dla dzieci

Tunel „Księga Dżungli”

Kolorowe, bajkowe tunele zawsze będą przyciągać najmłodszych. To ten rodzaj dmuchańców, który zapewnia świetną zabawę od początku do końca i zachęca do powtórzenia jej, i to w nieskończoność. Decydując się zatem na wynajem naszych dmuchańców rodem z krainy Tarzana, wybierasz przepis na udany event. Taki, który zainteresuje gości, zapewni im świetną rozrywką i zapadnie w ich pamięć na długi czas.

Tunel „Księga Dżungli” to duży, wielobarwny dmuchaniec dla dzieci, oferujący zabawę nawet sześciorgu maluchom w tym samym czasie. Milusińscy będą mogli przeczołgiwać się przez okrągłe elementy i prześlizgiwać się z wyższych elementów prosto w kolorową otchłań, z której wyjście możliwe jest tylko przez buźkę uśmiechniętego węża. Nad całością czuwa grono przyjaciół prosto z dżungli – małpki i papugi, które w otoczeniu kolorowej roślinności wyglądają jeszcze piękniej. Można więc śmiało uznać, że oferowana przez nas atrakcja to nie tylko gwarancja świetnej, niekończącej się zabawy, ale także ten element, który poprawi ogólną estetykę eventu i wyróżni go na tle innych, dziejących się w tym samym czasie, w podobnej okolicy.

Wybierając dmuchańce z naszej oferty, zrzucasz z barków chociaż część organizacyjnego ciężaru, bowiem transport, montaż i obsługa dmuchanego tunelu leżeć będzie w naszej kwestii. Przydzielimy do tego zadania specjalny zespół, dysponujący nie tylko niezbędnymi umiejętnościami, ale także doświadczeniem. Dzięki nim atrakcja będzie w 100% bezpieczna, co z pewnością docenią rodzice zainteresowanych zabawą maluchów.

  • Wymiary: (9,7 m x 7,3 m x 4,2 m)
  • Przepustowość: 6 os/min
  • Cena: od 2900 zł netto