Dmuchana ściana wspinaczkowa

Wspinaczka Syzyfa

Chciałeś kiedykolwiek, podobnie jak Spider-Man, wspinać się na ściany budynków, przylepiając się do ich pionowych powierzchni? A może marzy Ci się atrakcja, która pozwoli sprawdzić kondycję fizyczną uczestników i ich umiejętności sportowe? Z oferowaną przez nas Wspinaczką Syzyfa te dwie opcje są jak najbardziej możliwe, dzięki czemu dmuchana ściana wspinaczkowa sprawdza się doskonale zarówno na plenerowych imprezach sportowych, jak i rodzinnych piknikach, podczas których dobra zabawa to podstawa.

Na czym jednak polega wyjątkowość Wspinaczki Syzyfa? Otóż, to dmuchana ścianka, po której ochotnicy mogą wspinać się, korzystając nie tylko z siły swoich mięśni, ale także z oryginalnego kostiumu z… rzepami. Tak, ochotników odziejemy w strój, dzięki któremu będą mogli poczuć się jak Spider-Man przemierzający amerykańskie miasta po ścianach i dachach największych budynków. Wspinaczka Syzyfa ma aż 4 metry wysokości. Gra tym bardziej przypomina pajęcze zmagania, że ochotnikom umożliwiamy również wybicie się z dużej poduchy i przyklejenie do ściany ze skoku – bardzo efektowny i zabawny manewr.

Wspinaczka Syzyfa może być indywidualną rozrywką, ale także polem wzajemnej rywalizacji, podczas której każdy z zawodników będzie musiał w jak najkrótszym czasie wbić się na sam szczyt dmuchanej ściany, a następnie równie sprawnie z niej zejść. W konkurencji tej mogą startować jednocześnie dwie osoby, dzięki czemu określenie zwycięzcy będzie zdecydowanie łatwiejsze.

  • Wymiary: (5,5 m x 3,5 m x 4 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 3500 zł netto