Dmuchany tor przeszkód

Zadania Herkulesa

Gdyby Spartakus, ten od buntu niewolników, żył w XXI wieku, pewnie organizowałby sobie i swoim zwolennikom trening z wykorzystaniem naszego dmuchanego toru przeszkód. Toru, który wszelkie rekordy popularności w kategorii „pełna zabawy rywalizacja” i który doskonale sprawdza się na imprezach plenerowych, nie tylko tych o sportowym charakterze.

W granicach Toru Spartakusa znajdziesz 7-metrową, dmuchaną zjeżdżalnię oraz pole pełne dmuchanych sopli, z których stworzyliśmy skomplikowany labirynt, zdolny zmylić nawet najbardziej ostrożnego zawodnika. Cała zabawa polega na jego jak najszybszym pokonaniu i ponownym wdarciu się na górę toru, na miejsce mety. Tor Spartakusa to gratka również dla wysportowanych i odważnych zawodników, bo labirynt można pokonać także…górą, skacząc po wystających wysoko soplach.To gwarancja szybszego pokonania trasy i wygrywanej. Jak więc widzisz, zabawy jest po pachy. Tym bardziej, że to ten rodzaj rywalizacji, której można podjąć się w gronie przyjaciół, znajomych, a nawet współpracowników, w ramach eventu teambuildingowego.

Przy wynajmie dmuchanego toru przeszkód gwarantujemy nie tylko samą atrakcję, ale również zespół, do obowiązków którego należeć będzie przetransportowanie dmuchańca na wskazane przez Ciebie miejsce, jego profesjonalny montaż oraz demontaż, a także obsługa. Kompleksowe działanie – to znajdziesz w naszej ofercie. I tym samym szansę na stworzenie imprezy, która zapadanie w pamięć gości na bardzo długi czas.

  • Wymiary:(14,5 m x 6,7 m x 3,9 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 5400 zł netto