Pompowana zjeżdżalnia

Zjeżdżalnia "Ministatek"

Wskakuj na Statek i wyruszaj w przygodę! Nasza pompowana zjeżdżalnia utrzymana w morskiej scenerii pozwoli Ci bowiem na stworzenie niezwykle atrakcyjnego, plenerowego eventu, który zapadnie w pamięć gości na bardzo długo, w szczególności tych najmłodszych.

To dlatego, że Zjeżdżalnia „Ministatek” oferuje mnóstwo godzin świetnej, w całości bezpiecznej zabawy. Wszystko to jest zasługą dwóch, niezależnych od siebie, równoległych torów i pompowanych barierek, chroniących maluchy przed jakimkolwiek upadkiem. Całość uzupełnia fakt, że wraz z wielobarwną, odporną na nawet najbardziej nieprzyjemną pogodę atrakcją przeznaczymy Twojej imprezie specjalny zespół techników. To oni zajmą się transportem dmuchańca we wskazane wcześniej przez Ciebie miejsce, jego sprawnym montażem i równie profesjonalnym demontażem, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić się wyłącznie dobrej zabawie i satysfakcji, którą z powodu tak udanego eventu na pewno odczujesz.

A jeśli interesuje Cię wynajem nie tylko pompowanej zjeżdżalnie, ale również innego rodzaju dmuchańców – żaden problem. W naszej ofercie jest ich mnóstwo. Wszystkie prezentują najwyższą jakość wykonania i objęte są atrakcyjnymi cenami, które Twój portfel przywita z radością.

  • Wymiary: (6m x 6m x 4 m)
  • Przepustowość: 8 os/min
  • Cena: od 2300 zł netto