Wynajem dmuchańców: Sopot

Doceniamy eventowy charakter Sopotu i z tego powodu uzupełniliśmy naszą ofertę o wynajem dmuchańców w Sopocie. Planujesz organizację imprezy plenerowej w tym właśnie miejscu? W takim razie doskonale, że trafiłeś akurat do nas, bowiem jako jedna z niewielu firm w Polsce możemy poszczycić się tak dużym doświadczeniem w tej branży i dysponowaniem wyłącznie oryginalnymi dmuchańcami.

U nas znajdziesz kolorowe dmuchańce dla dzieci – dmuchane zamki, place zabaw i zjeżdżalnie oraz dmuchańce dla dorosłych – dmuchane tory przeszkód typu WipeOut. Te charakteryzują się bardzo złożoną budową, dużymi rozmiarami i oferują konkurencje czasami bardzo trudne, dzięki czemu dmuchane tory przeszkód doskonale sprawdzą się na firmowych imprezach o charakterze integracyjnym. Za to w naszej zakładce „Animacje” poznasz mniej dmuchane, ale mimo to bardzo atrakcyjne zabawy w sam raz na imprezę, na której nie zabraknie maluchów. Malowanie buziek, tatuowanie henną, plecenie kolorowych warkoczyków – to tylko kilka z propozycji.

Dmuchańce w Sopocie i całej Polsce

Wynajem dmuchańców w Sopocie to jeden z elementów naszej oferty, jednak powinieneś wiedzieć, że usługę tę świadczymy na terenie całej Polski. Na swoim koncie mamy co najmniej kilkadziesiąt eventów, które uświetniliśmy naszymi dmuchańcami i które zlokalizowane były zarówno w największych miastach, jak i niewielkich miasteczkach o wręcz wiejskiej scenerii.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz