Wynajem dmuchańców: Świętochłowice

Jeśli impreza plenerowa w Świętochłowicach lub okolicach, to tylko z naszymi dmuchańcami. Na Twoje życzenie dostarczymy we wskazane miejsce wybraną przez Ciebie atrakcję – dmuchany zamek, plac zabaw, zjeżdżalnię lub tor przeszkód. Co więcej, zajmiemy się także jej montażem i obsługą. A wszystko to w atrakcyjnej cenie, którą Twój portfel przywita z uśmiechem, w ramach wynajmu dmuchańców w Świętochłowicach.

Zapoznaj się więc z naszym katalogiem. Zastanów się, do kogo chcesz skierować atrakcje swojej imprezy – dzieci czy dorosłych – i zgodnie z tym podejmij decyzję. Bajkowe place zabaw, zamki i zjeżdżalnie rozkochują w sobie maluchy, a tory przeszkód satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających dorosłych. To dlatego, że jako jedna z niewielu firm dysponujemy torami typu WipeOut – rozbudowanymi, niebanalnymi torami, których konkurencje wpiszą się doskonale w potrzeby integracyjnej imprezy firmowej. Zainteresowany? Nasz zespół, gotowy do działania, już czeka na Twój telefon.

Dmuchańce w Świętochłowicach i całej Polsce

Jako doświadczona i profesjonalna firma, wynajem dmuchańców kierujemy do organizatorów imprez w całej Polsce. Powyżej skupiliśmy się na wynajmie dmuchańców w Świętochłowicach, jednak na życzenie klienta atrakcje dostarczymy na imprezę w każdym innym mieście Polski. Lokalizacja eventu nie jest dla nas ograniczeniem.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz