Wynajem dmuchańców: Wałbrzych

Wynajem dmuchańców w Wałbrzychu to sposób na zorganizowanie świetnej i oryginalnej imprezy. Tym bardziej, że u nas znajdziesz wyłącznie niepowtarzalne dmuchańce, gwarantujące długie godziny świetnej zabawy, i to zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych gości eventu. Dysponujemy bowiem dmuchanymi zamkami, placami zabaw i zjeżdżalniami o iście bajkowej scenerii oraz dmuchanymi torami przeszkód, których rozbudowana struktura i duże rozmiary sprawiają, że oferowane przez nie konkurencje wcale nie są tak łatwe. Dzięki temu dmuchane tory przeszkód typu Wipe-Out doskonale sprawdzają się jako atrakcje na imprezy firmowe o teambuildingowym charakterze.

W naszej ofercie uwzględniliśmy również to, co nie dmuchane, czyli m.in. malowanie buziek, tatuowanie naturalną henną, plecenie wielobarwnych warkoczyków i organizowanie wyjątkowych pokazów baniek mydlanych. Wszystko to prowadzone przez naszych często uśmiechniętych, doświadczonych animatorów, którzy uwielbiają kontakt z dziećmi – zarówno małymi, jak i starszymi. Widzisz więc, że nasza oferta pęka w szwach i że znajdziesz w niej to, co z pewnością nada Twojemu eventowi pożądanego charakteru.

Dmuchańce w Wałbrzychu i całej Polsce

Wynajem dmuchańców oferujemy w Wałbrzychu i, co warto zaznaczyć, każdym innym mieście w Polsce. Możesz być więc pewny, że uświetnimy Twoją imprezę naszymi wyjątkowymi dmuchańcami niezależnie od tego, jaką lokalizację wybierzesz. Do tej pory pojawialiśmy się zarówno w największych metropoliach, jak i najmniejszych miasteczkach w wiejskiej scenerii. Możemy zatem śmiało przyznać – dotrzemy wszędzie.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz