Wynajem dmuchańców: Warszawa

Dmuchany zamek, plac zabaw, dmuchana zjeżdżalnia, a może tor przeszkód? U nas znajdziesz je wszystkie. Jesteśmy bowiem jedną z najbardziej doświadczonych firm oferujących wynajem dmuchańców w Warszawie, a nasza oferta pęka w szwach od kolorowych, wszechstronnych i wyjątkowych atrakcji. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Przejrzyj nasz katalog, a zobaczysz, że możemy wyposażyć zarówno Twoją imprezę firmową, event integracyjny, jak i plenerowy festyn rodzinny. Dysponujemy bowiem kilkudziesięcioma dmuchanymi torami przeszkód typu Wipe-Out, do tej pory znanymi głównie z telewizyjnych programów rozgrywkowych, a teraz zasilającymi oferty zaledwie kilku firm w całej Polsce oraz szeregiem bajkowych, dmuchanych placów zabaw, które z pewnością docenią najmłodsi goście Twojego eventu. Jak widzisz, opcji jest mnóstwo. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze, a my, już na chwilę po zatwierdzeniu zlecenia, zabierzemy się za jego realizację.

Dmuchańce w Warszawie i całej Polsce

Nasza oferta wynajmu dmuchańców obejmuje zarówno Warszawę, jak i wszystkie inne miejscowości w całej Polsce, nawet te najmniejsze. Działamy kompleksowo i profesjonalnie, dlatego jeśli chcesz zorganizować event w mniejszej miejscowości, żaden problem. Z naszymi dmuchańcami dotrzemy wszędzie i wszędzie urządzimy świetną, pełną zabawy imprezę.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz