Wynajem dmuchańców: Wejherowo

Impreza plenerowa w Wejherowie już tuż-tuż? W takim razie nie zwlekaj i już teraz pomyśl, jakie atrakcje zmienią ten event w sukces. My mamy pewną propozycję – dmuchańce. Dmuchane zamki, place zabaw, zjeżdżalnie oraz tory przeszkód. Większość z nich w iście bajkowej, kolorowej scenerii, która przyciągnie maluchy i zagwarantuje im długie godziny świetnej zabawy, a pozostała część może nie tak wielobarwna, ale o wiele większa i w sam raz na zabawę dorosłych. Mowa tutaj o torach przeszkód typu Wipe-Out – nowoczesnych dmuchańcach, bijących rekordy popularności na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, od festynów po imprezy firmowe.

Decydując się na nasz wynajem dmuchańców w Wejherowie, zyskujesz gwarancję kompleksowości–transportu, montażu i obsługi atrakcji przez nasz doświadczony zespół techniczny. Wszystko to w przejrzystej, pozbawionej ukrytych kosztów cenie, którą z chęcią przedstawimy Ci wraz z innymi szczegółami, kiedy już się z nami skontaktujesz.

Dmuchańce w Wejherowie i całej Polsce

Nasze dmuchańce zasilają imprezy nie tylko w Wejherowie. Ofertę pełną atrakcji kierujemy bowiem do zainteresowanych na terenie całej Polski, dlatego z dmuchańcami pojawiamy się w wielu miastach. W Twoim też możemy.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz