Wynajem dmuchańców: Włocławek

Zorganizowanie udanej imprezy we Włocławku? Tylko dzięki wynajęciu naszych oryginalnych i kolorowych dmuchańców. U nas możesz wypożyczyć zarówno atrakcje, które przypadną do gustu najmłodszym gościom eventu, jak i te, w których zakochają się dorośli. Dysponujemy bowiem szeregiem dmuchanych placów zabaw, zamków i zjeżdżalni oraz dmuchanymi torami przeszkód, w tym również tymi, z kategorii Wipe-Out. Możemy więc uświetnić rodzinną imprezę plenerową i event firmowy o teambuildingowym charakterze. Tym bardziej, że nasze dmuchane tory przeszkód oferują naprawdę trudne konkurencje, w których wygrana wymaga zarówno dobrej formy, jak i umiejętności współpracy z zespołem.

Czy wspominaliśmy, że oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana, i to nie tylko o dmuchańce? U nas masz możliwość wynajęcia usług animatorów, którzy na Twojej imprezie zajmą się na przykład malowaniem buziek, tatuowaniem henną, pleceniem wielobarwnych warkoczyków lub organizowaniem bajkowego pokazu baniek mydlanych. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, którą Twój portfel przywita z uśmiechem.

Dmuchańce w Włocławku i całej Polsce

Wynajem dmuchańców we Włocławku? Tak, ale nie tylko. Naszą ofertę kierujemy do klientów w całej Polsce, a nasze dmuchańce dostarczamy na imprezy zlokalizowane zarówno w największych, jak i najmniejszych miastach w kraju. Na Twoją też dostarczymy, tylko daj nam znać.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz