Wynajem dmuchańców: Wrocław

Dmuchany zamek, plac zabaw, dmuchana zjeżdżalnia, a może tor przeszkód? U nas znajdziesz je wszystkie. Jesteśmy bowiem jedną z najbardziej doświadczonych firm oferujących wynajem dmuchańców w Warszawie, a nasza oferta pęka w szwach od kolorowych, wszechstronnych i wyjątkowych atrakcji. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Przejrzyj nasz katalog, a zobaczysz, że możemy wyposażyć zarówno Twoją imprezę firmową, event integracyjny, jak i plenerowy festyn rodzinny. Dysponujemy bowiem kilkudziesięcioma dmuchanymi torami przeszkód typu Wipe-Out, do tej pory znanymi głównie z telewizyjnych programów rozgrywkowych, a teraz zasilającymi oferty zaledwie kilku firm w całej Polsce oraz szeregiem bajkowych, dmuchanych placów zabaw, które z pewnością docenią najmłodsi goście Twojego eventu. Jak widzisz, opcji jest mnóstwo. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze, a my, już na chwilę po zatwierdzeniu zlecenia, zabierzemy się za jego realizację.

Dmuchańce we Wrocławiu i całej Polsce

Z naszymi dmuchańcami docieramy nie tylko do Wrocławia, ale i wszystkich miejscowości rozsianych po całej Polsce. Nie liczy się więc to, czy decydujesz się na zorganizowanie imprezy w samym centrum stolicy, jej podmiejskich okolicach czy najmniejszej miejscowości w kraju – dotrzemy wszędzie, i zabierzemy ze sobą najlepsze dmuchańce, uświetniając Twój event.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

NAJPOPULARNIEJSZE

ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

NAJPOPULARNIEJSZE

DMUCHANE ZAMKI

NAJPOPULARNIEJSZE

ANIMACJE

NAJPOPULARNIEJSZE

Formularz