Dmuchana ściana wspinaczkowa – cena, czyli o tym, ile kosztuje wynajem zaawansowanych, dmuchanych torów przeszkód

Kolorowe dmuchańce dla dzieci to atrakcje, które cieszą się największą popularnością. Chwila uwagi należy się jednak także ich bardziej zaawansowanemu rodzeństwu – dmuchanych torom przeszkód, które sprawdzają się doskonale na zarówno na rodzinnych festynach, jak i firmowych imprezach plenerowych. Ile kosztują? Które z torów cieszą się największą popularnością? O tym w poniższym tekście.

Warto już w tym miejscu zaznaczyć, że cena dmuchańców nie jest jednakowa. Różni się w zależności od trzech podstawowych czynników – rodzaju atrakcji, terminu, w jakim chcesz go wynająć i odległości, jaką firma będzie musiała pokonać, by dostarczyć ją na wskazany event.

Dmuchana ściana wspinaczkowa – ile kosztuje?

Ceny dmuchanych torów przeszkód najczęściej są wyższe od zamków, zjeżdżalni i placów zabaw. Wynika to z ich złożonej konstrukcji i niezwykłe oryginalności, która je cechuje. Doskonałym tego przykładem jest dmuchana ściana wspinaczkowa. Cena tej atrakcji zaczyna się od 3500 zł netto w przypadku naszej firmy, i musimy powiedzieć szczerze, że to i tak niezwykle atrakcyjna cena. W niej zawarte są bowiem wszystkie dodatki (strój z rzepami do wspinania, duża poducha do wybicia się) oraz cena montażu, transportu i obsługi, czyli wszystko to, czego Ty, jako organizator imprezy potrzebujesz do uświetnienia swojego eventu.