Dmuchana ściana wspinaczkowa na wynajem – pokochają ją zarówno goście rodzinnego festynu, jak i firmowej imprezy integracyjnej

Czy to możliwe, że jedna atrakcja może udoskonalić dwie zupełnie inne imprezy – rodzinny i firmowy event? Jak najbardziej! Doskonałym tego przykładem jest dmuchana ściana wspinaczkowa na wynajem, którą znajdziesz w naszej ofercie.

„Wspinaczka Syzyfa” – dmuchana ściana wspinaczkowa dla dzieci i dorosłych

Tak duża uniwersalność dmuchańca możliwa jest dzięki temu, że w swojej konstrukcji ścianka jest na tyle bezpieczna, że mogą korzystać z niej zarówno dzieci, jak i dorośli. W przypadku maluchów oczywiście nasz zespół będzie zdecydowanie ostrożniejszy i na asekuracji skupi się nie w 100, a w 200 procentach. Nic więc nie stoi na przeszkodzi, by i dzieci poczuły się jak Spider-Man, wdrapujący się na ścianę wieżowca.

Strój z rzepami i duża poducha do wybicia

Atrakcja jest tym bardziej rewelacyjna, że w jej ramach oferujemy uczestnikom możliwość wspinaczki w oparciu o siłę własnych mięśni lub oryginalnego kostiumu z… rzepami. Strój z rzepami to jedno. Drugie to ogromna poducha, dzięki której ochotnik będzie mógł wybić się na dużą wysokość i zabawnie przykleić do ścianki dmuchańca.

Dzięki tym wszystkim elementom dmuchana ścianka wspinaczkowa może być indywidualną, samowystarczalną rozrywką, ale także pełnić rolę części większego toru przeszkód. Z tego powodu doskonale sprawdzi się na festynie rodzinnym, integracyjnej imprezie firmowej i evencie o sportowym charakterze.