Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci na wynajem. TOP3 dmuchańców, dzięki którym Twój festyn stanie się eventem marzeń

Skoro trafiłeś do nas, poszukując dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci na wynajem, to oznacza jedno – masz przed sobą imprezę, którą trzeba uzupełnić ciekawymi i angażującymi atrakcjami. Specjalnie na tę okazję wybraliśmy dla Ciebie TOP3 dmuchańców, dzięki którym Twój festyn rodzinny stanie się eventem marzeń.

  1. Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci „Bajdocja”

Kolorowe wieżyczki, uśmiechnięci rycerze strzegący wejścia, duże bramy, a na samej górze bajkowy smok – to tylko najważniejsze elementy dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci „Bajdocja”, jednego z głównych ulubieńców naszych klientów. Dmuchaniec charakteryzuje się niezwykle wyrazistymi barwami, bajkową wręcz kolorystyką i dużymi rozmiarami. Dzięki szerokiej i śliskiej zjeżdżalni zagwarantuje maluchom długie godziny świetnej i, co równie ważne, bezpiecznej zabawy.

  1. Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci „Auto”

„Auta” zna każdy maluch – i młodsze i starsze, dlatego dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci „Auto” jak najbardziej przypadnie im do gustu i zachęci do zabawy. Dmuchaniec posiada przepiękną, czerwono-różową kolorystykę, a jego estetyka została oparta na atrakcyjności szczegółów. Atrakcja podzielona jest na trzy równoległe trasy – dwie służące do wspinania i jedną do ślizgania, przykrytą pojazdem tytułowego bohatera bajki. Dzięki temu z dmuchanej zjeżdżalni będzie mogło korzystać nawet kilkanaścioro dzieci jednocześnie.

  1. Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci „Western”

Dziki Zachód i kowboje – to tematyka, która z pewnością spodoba się najmłodszym gościom Twojej imprezy. Dlatego wiedz, że dmuchana zjeżdżalnia „Western” doskonale spełni swoje zadanie. Dwutorowy zjazd zagwarantuje dobrą zabawę nawet siedmiorgu dzieci jednocześnie, a szczegółowa i wielobarwna estetyka dmuchańca z pewnością pozwoli maluchom na wiarygodną, pełną ekscytacji frajdę.

To tylko trzy przykłady dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci na wynajem, które mogą nadać Twojej imprezie wyjątkowości i przede wszystkim zaoferować najmłodszym gościom mnóstwo zabawy. Wiedz jednak, że nasza oferta wypełniona jest co najmniej kilkudziesięcioma dmuchańcami – przejrzyj je, a może do gustu przypadnie Ci coś zupełnie innego.