Dobra wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw? Zanim zdecydujesz się na konkretną firmę, zwróć uwagę na 3 rzeczy

Jeśli już podjąłeś decyzję, że wzbogacisz organizowaną przez siebie imprezę o dmuchane atrakcje, przyszła pora na wybór firmy, oferującej ich wynajem. Dziś podpowiadamy, na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę, wybierając wypożyczalnię dmuchanych placów zabaw, zamków i zjeżdżalni – tak, aby wybrać tę najlepszą i uniknąć ewentualnych kłopotów.

  1. Oferta – czy jest rozbudowana i różnorodna?

Elementem, który w największym stopniu decyduje o jakości wypożyczalni dmuchanych placów zabaw, jest oferta. Im bardziej rozbudowana i zróżnicowana, tym lepiej. Świadczy to o doskonałej współpracy, jaką firma prowadzi z zewnętrznymi podmiotami, produkującymi atrakcje. Istnieje więc bardzo duża szansa, że i o współpracę z Tobą wypożyczalnia będzie się bardzo starać, a kiedy już do tego dojdzie – będzie sprawnie, przyjemnie i korzystnie dla obu stron.

  1. Cena – atrakcyjna i przejrzysta?

Wiadomo, przy organizacji imprezy liczy się każdy grosz. Nie ma więc sensu przepłacać za atrakcje, które jedna z wypożyczalni dmuchanych placów zabaw i innych dmuchańców oferuje za niższą cenę niż konkurencja. Wybierz kilka firm, przejrzyj ich oferty, a następnie porównaj. Zwróć przy tym jednak uwagę na jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz…

  1. Czy w cenie zawarty jest transport, montaż i obsługa dmuchańca?

Nie daj się nabrać! Wysoka jakość wypożyczalni dmuchanych placów zabaw i innych atrakcji widoczna jest także w tym, jak podchodzi ona do obsługi klienta – czy oferuje cenę, w której nie uwzględnia kosztów dodatkowych, myląc tym samym odbiorcę czy podaje ciut wyższe ceny, ale już z podliczeniem kosztów wynikających z transportu, montażu i obsługi dmuchańca.

Różnorodna oferta i atrakcyjne oraz przejrzyste ceny – to elementy oferty naszej firmy, dlatego jeśli poszukujesz profesjonalnej, pomocnej i taniej wypożyczalni dmuchanych placów zabaw – nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i zacznijmy działać.