Ile kosztuje zamek dmuchany? To zależy, czy interesuje Cię kupno czy wynajem atrakcji

Ceny dmuchańców różnią się – to żadna tajemnica. Ich różnorodność uzależniona jest jednak nie tylko od rodzaju atrakcji, ale także tego, czy jako klient jesteś zainteresowany ich wynajmem czy kupnem. Ile kosztuje zamek dmuchany w tych dwóch przypadkach? Dowiedzieliśmy się, a dane przedstawiliśmy w poniższym tekście.

Ile kosztuje zamek dmuchany? Kupno VS wynajem

Niewielu klientów decyduje się na zakup dmuchańców na wyłączność. Mimo to ceny sugerowane przez sprzedawców nie należą do najtańszych. Zamki dmuchane, jako że należą do kategorii rozbudowanych i dużych dmuchańców, posiadają dużą wartość. I to przekłada się na ich ceny – od 3 tys. netto w górę. Oczywiście co dmuchaniec i sprzedawca, to cenna inna, jednak na sporo niższe koszty nie masz co liczyć. Tym bardziej, jeśli sprzedawca tożsamy jest z producentem – tutaj ceny mogą zaczynać się od nawet 10 tys. netto. Decydując się na zapłacenie takiej kwoty, najlepiej potraktować kupno dmuchańca jako formę inwestycji, która dla organizatora cyklicznych imprez wydaje się korzystna, ale, co tu dużo mówić, dla organizatora pojedynczej imprezy nie jest zbyt sensowna. Tutaj korzystniejszy okaże się…

Tak, wynajem. W tym przypadku ceny wahają się od 2500 zł do 3000 zł. To spora różnica w porównaniu do zakupu dmuchańca na wyłączność. Tym większa, że akurat w ofercie naszej firmy znajdziesz jeszcze niższe ceny – od 2200 do 2600 zł netto, jako wynajmu z całym technicznym zapleczem i obsługą. To opcja idealna, zarówno w sytuacji, w której przypadło Ci zadanie zorganizowania pojedynczej imprezy, jak i w przypadku tworzenia cyklicznych imprez. Dla stałych klientów przewidujemy bowiem atrakcyjne zniżki, znacząco zwiększające opłacalność wynajmu nad kupnem.