Ile kosztuje wypozyczenie dmuchanej zjeżdżalni – dlaczego w Google nie znajdziesz konkretnej odpowiedzi na to pytanie?

W ramach organizacji imprezy dobrze byłoby wiedzieć ile pieniędzy należy przeznaczyć na wynajem dmuchańców – bo skoro zainteresował Cię ten wpis, to zgadujemy, że wynajem takich właśnie atrakcji Cię interesuje. Nie spodziewaj się jednak, że Google poda Ci konkretną odpowiedź. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu – to, ile kosztuje wypozyczenie dmuchanej zjeżdżalni zależy od co najmniej 3 czynników, różnych dla każdego klienta.

Rodzaj dmuchańca, termin eventu i jego lokalizacja

Wspomniane we wstępie czynniki opisaliśmy w innym naszym tekście pt.: „Wypożyczalnia dmuchańców – cennik uzależniony jest od 3 podstawowych czynników”. Nie będziemy się więc powtarzać i zaznaczymy tylko, że to, ile kosztuje wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni uzależnione jest od tego, na jaką zjeżdżalnię jako klient się zdecydujesz, w jakim terminie będziesz chciał ją wynająć (czy na tzw. „już” czy ciut później) i w jak bardzo oddalonym od naszych magazynów miejscu.

Z tego powodu nie jesteśmy w stanie podać Ci konkretnej odpowiedzi. Możemy jednak podać pewne cenowe „widełki”.

Ile kosztuje wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni? Podajemy widełki cenowe

Jeśli zajrzysz to oferty naszej firmy, przekonasz się, że ceny dmuchanych zjeżdżalni zaczynają się już od 2300 zł netto i najwyżej sięgają 2800 zł netto. Czy to dużo? Jeśli weźmiesz pod uwagę to, że w wynajmie dmuchańca zawieramy zarówno jego transport, montaż, jak i obsługę, czyli całe techniczne wsparcie to ceny te są naprawdę atrakcyjne. Tym bardziej, jeśli porównasz je z cenami proponowanymi przez konkurencyjne firmy.

Jeśli chcesz jeszcze konkretniejszej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni – napisz do nas maila z podstawowymi informacjami na temat Twojego eventu. Nasz zespół odpowie na Twoje zapytanie, uwzględniając podane odpowiedzi i poda konkretną, indywidualną cenę wynajmu dmuchańca.