Zamek dmuchany – cena wynajmu to podstawa plus koszty obsługi technicznej

Przejrzałeś już oferty kilku firm oferujących wynajem dmuchańców i ceny przy zamkach dmuchanych zwaliły Cię z nóg? To może dlatego, że nie masz świadomości, że cena atrakcji to koszty jej wynajmu plus obsługi technicznej, niezbędnej do prawidłowego transportu, montażu, a także obsługi dmuchańca.

Zamek dmuchany – cena nie może być zbyt niska

Jeśli w tych poszukiwaniach trafiłeś jakimś cudem na firmę, która cenę wynajmu zamku dmuchanego zamyka w 1000 zł netto, powinna Ci się zapalić czerwona lampka. Bo może, owszem, zdobędziesz w tej cenie jakiś dmuchaniec, ale z pewnością nie będzie to atrakcja na miarę Twojego eventu i nie będzie na tyle bezpieczna, by zagwarantować dzieciom odpowiednią zabawę. Jeśli więc jako organizator nie chcesz rwać włosów z głowy, a obserwować swoją imprezę z pozycji dumnego, zadowolonego twórcy, wybierz zamek dmuchany w cenie ciut wyższej, lecz rozsądnej i zawierającej kompleksową obsługę, takiej, która zamyka się mniej więcej w 2200-2800 zł netto.

Takie ceny praktykujemy także my – profesjonalna i doświadczona firma, która z chęcią dostarczy na Twój event zjeżdżalnie, place zabaw, tory przeszkód i zamki dmuchane, czyli jednym słowem, wszystkie dmuchańce, jakie sobie tylko wymarzysz. Profesjonalnie i kompleksowo.