Tor przeszkód dla dzieci – cena, czyli ile zapłacisz za wynajem dmuchanego toru przeszkód dla maluchów?

Co dmuchaniec, to cena – to stwierdzenie najlepiej oddaję istotę różnorodności cen torów przeszkód dla dzieci. Istnieje jednak pewna pula, poza którą wynajmujący atrakcję nie wychodzą, i w dzisiejszym tekście postaramy Ci się ją przedstawić.

Tor przeszkód dla dzieci – dmuchaniec zwykły czy ze sportowymi konkurencjami?

Cena toru przeszkód dla dzieci zawsze będzie uzależniona m.in. od jego rodzaju, czyli tego, jak bardzo jest rozbudowany – jaką scenerię prezentuje i czy oferuje najzwyklejsze przeciskanie się przez przeszkody czy bardziej oryginalne i zaawansowane konkurencje. Koszty wynajmu dmuchańca o mniej złożonej konstrukcji mogą zamknąć się nawet w 2100 zł netto. Jako przykład podajemy tutaj oferowany przez naszą firmę tunel „Kredki” – niezbyt długi ani skomplikowany, ale niezwykle kolorowy i dziecięcy.

Jeśli jednak interesuje Cię wynajem dużego i bardziej rozbudowanego toru przeszkód dla dzieci, cena w tym przypadku jest jeszcze trudniejsza do ustalenia. Istnieją bowiem standardowe tory, tyle że o zwiększonych rozmiarach – tutaj ceny zaczynają się od 2900 zł netto, ale firmy oferują także dziecięce, oryginalne tory przeszkód typu Wipe-Out, których wynajem wymaga od klienta kwoty rzędu 4200 zł lub nawet 6500 zł netto.

Jak sam widzisz, nie istnieje jedna konkretna odpowiedź, a przynajmniej nie na tym etapie. Najlepiej jeśli sam przejrzysz ofertę naszej firmy – tam przy każdym torze przeszkód umieściliśmy cenę lub zadzwonisz do nas – wtedy na podstawie kilku informacji będziemy mogli przygotować indywidualną wycenę.