Wynajęcie zamku dmuchanego – cena rośnie, a dostępność maleje wraz z rozpoczęciem wakacji

Okres wakacyjny to długo wyczekiwana przez firmy dmuchańcowe pora. To dlatego, że właśnie latem, w trakcie wakacyjnego odpoczynku organizuje się najwięcej imprez plenerowych z udziałem dzieci, które, nie jest to żadną tajemnicą, są najwierniejszymi zwolennikami dmuchanych zamków, zjeżdżalni i placów zabaw. Czy cena wynajęcia zamku dmuchanego rośnie wraz z czerwcem i czy w lipcu możliwe jest jeszcze wypożyczenie choć malutkiego dmuchańca? O tym w poniższym tekście.

Oferty firm oferujących wynajem dmuchańców najczęściej są niezwykle rozbudowane. Mimo to właściciele zauważają, że w wakacje zaczynają się problemy z pogodzeniem mnóstwa imprez, na które zlecono im dostarczenie atrakcji – tak, żeby każda została wyposażona wyłącznie najlepszymi atrakcjami i profesjonalną obsługą. W takiej sytuacji pojawiają się dwa rozwiązania – rezygnacja firmy z realizacji danego zlecenia lub zwiększenie ceny wynajmu w ramach zadośćuczynienia za wielogodzinną pracę, często w dniach wolnych i zatrudnienie kolejnych pracowników technicznych.

Jak to przekłada się na cenę wynajęcia zamku dmuchanego? Tak, jak napisaliśmy przed chwilą – wzrostem. Co prawda nie zawsze dużym, ale jednak. Dlatego jeśli wiesz, że w okresie wakacyjnym czeka Cię zorganizowanie imprezy plenerowej – festynu lub pikniku dla rodzin z dziećmi, pomyśl o wynajęciu zamku dmuchanego ciut wcześniej, tak na zaś lub po prostu licz się z tym, że kilka razy zastaniesz odesłany z kwitkiem, a cena atrakcji ze standardowych 2400-2800 zł netto może odrobinkę wzrosnąć.

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, by wynajęcie zamku dmuchanego – cena i możliwość realizacji zlecenia były równie korzystne dla klienta zarówno w wakacyjnej porze, jak i pozostałych miesiącach, dlatego nie martw się, my zawsze postaramy się pomóc, szczególnie w organizacji imprezy marzeń.