Wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni – cena. Podajemy dokładne stawki rynkowe

A więc stało się – zdecydowałeś się na wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni na organizowaną przez siebie imprezę. Teraz pojawia się pytanie – ile to będzie kosztować? W dzisiejszym tekście podajemy dokładne stawki obecne na branżowym rynku, żebyś wiedział czego się spodziewać i na co przygotować swój lub inny portfel.

Wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni – cena z profesjonalną obsługą techniczną czy bez?

Jeśli chodzi o wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni, cena w tym przypadku, podobnie jak przy innych dmuchańcach, potrafi się znacząco różnić. Firmy, które nie stawiają na kompleksową obsługę dysponują ciut niższymi stawkami – rzędu 2000-2300 zł. Eliminując jednak ze swojej oferty bezpieczny transport i obsługę przez cały czas trwania imprezy, tracą klientów, którzy, jak się okazuje, wolą zapłacić za wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni nawet 2500-2800 zł, mając pewność, że już od momentu zapłaty i podpisania umowy nie będą musieli martwić się niczym.

Stawki panujące na branżowym rynku wahają się więc od 2000 do 2800 zł netto, przy czym potrafią być naprawdę różnorodne – tak, jak różnorodne są same atrakcje, o mniej lub bardziej wyrazistej estetyce, skierowane nie tylko do dzieci, ale nawet dorosłych.

O tym zróżnicowaniu, ale także cenach, które wymieniliśmy przekonasz się, zaglądając do naszej oferty lub kontaktując się bezpośrednio z naszym zespołem, który po podaniu zaledwie kilku podstawowych informacji przedstawi Ci konkretne stawki, czyli to, jakiej ceny możesz się spodziewać przy wypożyczeniu dmuchanej zjeżdżalni.