Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem – cena, czyli o tym, że wysoki koszt wynajmu dmuchańca to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu

O tym, że wysoka cena produktu świadczy najczęściej o jego wysokiej jakości pewnie wiesz. Ta zasada tyczy się zarówno towarów spożywczych, kosmetycznych, jak i… dmuchańców. Dość wysokie koszty zawierają w sobie najwyższej jakości atrakcje oraz niezbędną obsługę, która zagwarantuje bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i gościom Twojej imprezy.

Ale ile właściwie kosztuje taka dmuchana zjeżdżalnia na wynajem? Ceny są różne. Jeśli jednak interesują Cię usługi wyłącznie profesjonalnej firmy, licz się z kosztami rzędu 2300-2800 zł netto. W ramach takiej ceny możesz liczyć na trzy rzeczy: oczywiście wybraną przez siebie atrakcję, całe zaplecze techniczne oraz stały kontakt z wykonawcą Twojego zlecenia, a więc i duże poczucie bezpieczeństwa.

Spytasz – dobra, ale od czego zależy to, czy zapłacę 2300 zł czy 2800 zł? To jednak aż 500 zł różnicy. Tutaj sprawa jest dość skomplikowana, bo czynników mających wpływ na ostateczną cenę jest naprawdę sporo. Trzy główne to jednak rodzaj konkretnej dmuchanej zjeżdżalni na wynajem, na którą się zdecydujesz, czas, w jakim oczekujesz jej dostarczenia na event oraz lokalizacja imprezy – im dalej od magazynu i siedziby firmy, tym drożej.

Jeśli chcesz poznać konkretną odpowiedź na to, jakiej ceny dmuchanej zjeżdżalni na wynajem się spodziewać, skontaktuj się z nami. Nasz zespół z chęcią Cię o wszystkim poinformuje.