Zamek dmuchany na wynajem na Śląsku. Oto 3 dmuchańce, które biją rekordy popularności na imprezach plenerowych w śląskim

Szukasz zamku dmuchanego na wynajem na Śląsku? To się bardzo dobrze składa, bo dziś prezentujemy 3 dmuchańce z naszej oferty, które cieszą się największą popularnością wśród organizatorów imprez plenerowych w województwie śląskim. Może i Tobie przypadną do gustu?

 

  1. Zamek dmuchany na wynajem „Potwory i Spółka”

Ponad 6-metrowy zamek w scenerii zaczerpniętej ze słynnej bajki Disneya. To dmuchaniec, który sam w sobie zapewni mnóstwo doskonałej zabawy, jednak równie dobrze sprawdzi się jako jeden z elementów większej strefy malucha. Jego dopracowaną w nawet najmniejszych detalach docenią nawet dorośli goście eventu.

  1. Zamek dmuchany na wynajem „Tygrys”

Piękne, nasycone kolory, duże rozmiary i towarzystwo uśmiechniętych, bajkowych zwierzaków – to elementy zamku dmuchanego „Tygrys”, który zajmuje drugie miejsce na liście trzech najpopularniejszych dmuchańców w województwie śląskim. We wnętrzu tygrysowego zamku na dzieci czeka duża przestrzeń do skakania i elementy w sam raz do wspinaczki na niedużą wysokość.

  1. Zamek dmuchany na wynajem „Minionki”

Minionki zna każdy maluch. To dlatego zamek dmuchany utrzymany w całości w scenerii z tej właśnie bajki stał się nieodłącznym elementem większości imprez plenerowych na Śląsku. Otoczony dmuchanymi ściankami dmuchaniec tworzy atrakcyjną dla maluchów, tajemniczą atmosferę, podobną namiotowi. W jego środku na dzieci czeka mięciutka powierzchnia do skakania i leżakowania.