Zamki dmuchane na wynajem w Warszawie. Mamy coś specjalnego zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci

Imprezy plenerowe w stolicy? Z dmuchańcami jako głównymi atrakcjami eventu okazują się znacznie bardziej udane. Dziś przedstawiamy 3 zamki dmuchane na wynajem w Warszawie, wśród których znajdują się zarówno te skierowane do najmłodszych dzieci, jak i starszych.

  1. Dmuchany statek piracki – „Statek Piracki”

Ten dmuchaniec jest ulubieńcem wszystkich starszych maluchów. To dlatego, że należy do grona największych dmuchanych zamków, a w jego wnętrzu możliwy jest szereg zróżnicowanych zabaw. Wyjątkowo wielobarwna estetyka, dopracowana w każdym detalu i oparta na intensywnych kolorach nadaje każdemu eventowi przepięknej wyrazistości i letniego klimatu.

  1. Zamek dmuchany mały – „Basen Żółw”

Na miejscu drugim plasuje się dmuchaniec doskonały dla zabaw najmłodszych dzieci. Jego niewielkie rozmiary i pełne obudowanie sprawiają, że atrakcja jest niezwykle bezpieczna. Uśmiechnięty żółwik zachęca dzieci do zabawy, a przezroczysta zasłonka tworzy cudowny klimat, podobny do tego, przy zabawie z namiotem. Zamek dmuchany mimo swojej niedużej wielkości pomieści nawet siedmioro dzieci, dlatego doskonale sprawdza się na nawet dużych imprezach plenerowych.

  1. Zamek dmuchany na wynajem – „Studnia”

Pozostając w klimacie dmuchańców dla malutkich dzieci, tutaj prym wiedzie także „Studnia” – przepiękny, wielobarwny zameczek utrzymany w krasnalowo-ogrodowej estetyce. Atrakcja ta oferuje sporą powierzchnię do skakania i leżakowania, a dzięki wysokiemu obramowaniu dmuchaniec jest niezwykle bezpieczny, co szczególnie jest doceniane przez rodziców.

Chcesz poznać jeszcze kilka innych zamków dmuchanych na wynajem? W Warszawie możliwe jest wypożyczenie wszystkich dmuchańców, które znajdziesz w naszej ofercie, dlatego śmiało – zajrzyj do naszego katalogu i wybierz coś dla siebie.