Dmuchana ścianka wspinaczkowa

Góra wspinaczkowa "Lemur"

Kto wykaże się wspinaczkowym sprytem, dotrze na szczyt, pstryknie Lemura w nos i zwycięży? Dmuchana ściana wspinaczkowa jest tą atrakcją, która, uwierz, zapewni najmłodszym gościom Twojej imprezy długie godziny świetnej, aktywnej zabawy. Umożliwi to zarówno sama ściana wspinaczkowa, jak i dmuchana powierzchnia przyległa do niej, na której dzieci mogą skakać, biegać i leżakować. Całość uświetnia fakt, że dmuchaniec stworzony jest na bazie najlepszego materiału o wyrazistych barwach. Dzięki temu Twój event nabierze koloru i wyjątkowości, co z pewnością docenią starsi goście.

Ciebie w szczególności powinien zainteresować fakt, że decydując się na wynajem naszego „Lemura” w pakiecie otrzymujesz profesjonalny zespół techników, który zajmie się transportem, rozstawieniem i obsługą dmuchańca. To kompleksowość, która wiążąc się z atrakcyjną ceną całej usługi uszczęśliwi Ciebie, Twój portfel i gości, którzy zdecydują się wpaść na event.

„Lemur” może być jedyną i główną atrakcją na imprezie. Jednak dzięki egzotycznej estetyce bardzo łatwo możemy połączyć go z innymi dmuchanymi atrakcjami w podobnym stylu i na Twoje życzenie stworzyć tematyczną strefę malucha – w sam raz na ciut większy dziecięcy lub rodzinny event.

  • Wymiary: (10 m x 10 m x 6 m)
  • Przepustowość: 10 os/min
  • Cena: od 2800 zł netto