Dmuchany tor przeszkód

Wipe-Out

W kategorii kolorowych, dmuchanych torów przeszkód znajduje się m.in. „Wąż”. Dmuchaniec, który dzięki swojej przepięknej estetyce i mnogości atrakcji zamkniętych w jednym tunelu uświetni Twój plenerowy event i zagwarantuje dobrą zabawę wszystkim gościom, a w szczególności najmłodszym. Spytasz – jakie zabawy gwarantuje „Wąż”? To dmuchana atrakcja, która pełni rolę toru przeszkód uzupełnionego o mini-zjeżdżalnię. W jego granicach maluchy mogą się ślizgać, czołgać, wspinać, w chwili zmęczenia także leżakować, a dzięki dmuchanym otoczkom zabawa będzie przebiegać w stu procentach bezpiecznie.

Dmuchaniec Wipe-Out jest Ci znany? Powinien, bo to jedna z najbardziej nowoczesnych atrakcji eventowych, która równie często gości w programach telewizyjnych, opartych na zręcznościowej rywalizacji. Teraz tak nowoczesna zabawa może pojawić się też na Twoim evencie – duży, dmuchany tor przeszkód, przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którego pokonanie polega na przejściu przez cztery duże, mięciutkie kule. To nie takie łatwe, na jakie wygląda. Wipe-Out wymaga od uczestników dużej dawki zręczności i przede wszystkim chęci dobrej zabawy. To jak, zainteresowany?

Dodajmy jeszcze, że do długiego na blisko 20 metrów Wipe-Outu dorzucimy doświadczony zespół techników. To oni zajmą się kolejno transportem, montażem i obsługą dmuchańca, dzięki czemu na liście Twoich obowiązków pozostanie tylko podziwianie i cieszenie się udanym eventem, uzupełnionym o nowoczesną zabawę. Równie istotny jest fakt, że ceny naszych dmuchańców są niezwykle atrakcyjne i przez to zabójcze dla konkurencji, a w naszej ofercie znajduje się naprawdę mnóstwo różnorodnych dmuchańców, z których bez problemu możemy stworzyć rozbudowaną, tematyczną strefę malucha.

  • Wymiary: (20 m x 6 m x 5 m)
  • Przepustowość: 1 os/min
  • Cena: od 4200 zł netto