Giganci tor przeszkód

Arena Herkulesa

Porządna dawka sportowych emocji płynąca z ponad 40-metrowego, na maksa nowoczesnego dmuchańca, w którym zakochują się zarówno najmłodsi, jak i dorośli, pielęgnujący w sobie dziecięcego ducha. Imperium Arena to jedyna taka dmuchana atrakcja, w nazwie nawiązująca do starożytnego świata, a w wyposażeniu do toru przeszkód, z pokonaniem którego mieliby problem nawet gladiatorzy.

W Imperium Arenie zawarte są tylko najlepsze przeszkody – latające kule, wystające z góry sople, obrotowe ramienia, które wyczekują tylko na moment, żeby zbić Cię z toru, zjeżdżalnie, spowalniające ruchy rowy, ścianki złożone z pajęczej sieci i przestrzenie, wymagające porządnego susa w przód, ale na szczęście na duże i miękkie poduchy. Taki zestaw jest w sam raz do podjęcia rywalizacji – nie tylko z przyjaciółmi, ale również znajomymi z biura. Imperium Arena bije bowiem rekordy popularności na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, które mają zrzeszać pracowników i uczyć ich wytrwałego dążenia do celu. Z tym, że z porządną dawką dobrej zabawy, a jak wiadomo, taka nauka łączy przyjemne z pożytecznym.

Decydując się na wynajem Imperium Areny, gwarantujesz swojemu eventowi atrakcję, której transportem, montażem, obsługą i końcowym złożeniem zajmie się profesjonalny zespół techników. W ten sposób zapewniamy naszym klientom profesjonalizm i bezpieczeństwo.

  • Wymiary:(43,5 m x 3,5 m x 5,3 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena:10500 zł netto