Tor przeszkód dla dzieci i dorosłych

Tor Heliosa

Wyobraź sobie długi na ponad 30 metrów, wysoki i złożony z mnóstwa elementów dmuchany tor przeszkód, a później pomyśl, że możemy zorganizować takiego giganta zabaw właśnie na Twój event. Z nim rywalizacja nabiera nowego znaczenia, a frajda sięga zenitu.

Zbierz ekipę znajomych lub współpracowników i pokonaj długi tor pełen wysokich ścianek wspinaczkowych, zjeżdżalni, wystających z góry i dołu sopli, tuneli i walców. Atrakcji naszpikowanej większą ilością przeszkód nie znajdziesz nigdzie indziej. Tym bardziej, że Starcie Tytanów spełnia swoją rolę zarówno na rodzinnych piknikach, oddana do dyspozycji najmłodszych, jak i na firmowych imprezach integracyjnych, podczas których dmuchańce pełnią ogromną rolę teambuildingową.Dorośli też lubią sobie poskakać, wiemy o tym doskonale.

Wiedz, że kiedy zdecydujesz się na wynajem Starcia Tytanów, masz zapewniony transport, montaż, obsługę i demontaż – wszystko wykonane przez zespół doświadczonych techników, a po pracy maniaków dmuchańcowej adrenaliny. Jedyne co będzie leżeć w zakresie Twoich obowiązków to dobra zabawa.

  • Wymiary:(31,9 m x 3,8 m x 5,2 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: 8800 zł netto