Idealne atrakcje na festyn

Skok Ikara

Do skoku z dużej wysokości nie potrzeba dachu, mostu ani nawet zestawu wytrzymałych lin bungee. Skok z Olimpu umożliwi Ci odczucie porównywalnej dawki adrenaliny, a dzięki swojej mobilności będzie mógł uatrakcyjnić harmonogram każdej imprezy – zarówno plenerowej, jak i ten indoor w wielkiej hali, tej, której listę obecności zwojują dzieci, ale także pracownicy firmy.

Zabawa polega bowiem na tym, czego każdy chce spróbować – na skoku z prawie 7-metrowej wysokości prosto w miękkie i w 100 procentach bezpieczne, bo trzywarstwowe poduchy. Uzbrój się w uśmiech, wykonaj efektowny skok, a tłum nagrodzi Cię brawami, jakich nie zapomnisz do końca życia. Z ich perspektywy atrakcja może nie wydawać się tak wysoka. Zapewniamy jednak, że kiedy wdrapiesz się na Olimp, poczujesz jak wysokość zapiera dech w piersiach.

Zabawa w sam raz dla tych, którzy już dawno temu okiełznali każdy rodzaj adrenaliny, ale także dla tych, którzy chcą pokonać swój strach i choć raz poczuć się jak ptak w niebiańskich przestworzach. Krótko mówiąc, dla wszystkich. Nawet dla najmłodszych, bo Skok z Olimpu obsługiwać będzie nasz zespół doświadczonych techników, którzy zamontują i zabezpieczą trakcję zgodnie z najwyższymi standardami. Wybierając zatem wynajem Skoku z Olimpu, stawiasz na profesjonalizm i bezpieczeństwo, które wyróżniają naszą firmę spośród grona innych.

  • Wymiary:(16,9 m x 11,3 m x 6,9 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: 9000 zł netto