Dmuchana zjeżdżalnia wodna

Droga Posejdona

Jedyny taki w swoim rodzaju wodny tor przeszkód. Nowoczesny i uniwersalny, bo oferujący więcej niż jedną zabawę, mimo że będący jedną atrakcją.

Posejdon Arena to zaawansowana konstrukcja, którą na Twoje życzenie możemy wypełnić zarówno wodą, jak i kolorowymi piłeczkami lub uruchomić specjalną membranę, która bardzo realistycznie będzie naśladować niespokojny ruch wody. Na tym pięć okrągłych pól, na których utrzymanie się wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Zabawa, już od zachcianek gości, może polegać na jak najszybszym przebiegnięciu toru lub walce pt.: „kto spadnie pierwszy” z wykorzystaniem piankowych mieczy. Możliwości są nieograniczone i to przemawia w największym stopniu na korzyść Areny Posejdona.

Rozmiary atrakcji sięgają 10 metrów długości. Z tego względu zabawa najlepiej sprawdzi się na eventach plenerowych. Nie ma jednak ograniczeń w tym, czy bawić mają się wyłącznie najmłodsi czy starsi. Arena Posejdona gwarantuje bowiem świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym, chcącym w ramach integracyjnej imprezy firmowej, nauczyć się współpracy i wytrwałego dążenia do celu.

  • Wymiary:(10,1 m x 7,1 m x 0,9 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: 5800 zł netto