Nowoczesne dmuchańce

Totalne Jabadi

Atrakcja dla największych wymiataczy, bijąca rekordy popularności już nie tylko za granicą, ale także w naszym kraju. Teraz obecna także w naszej ofercie dmuchańców, którą kierujemy również do Ciebie.

Wyposażony w sześć małych platform i dwa duże ramiona eliminator to zabawa, która wymaga od uczestników kondycji fizycznej, refleksu i synchronizacji. Ramiona bowiem uwielbiają obracać się w przeciwnych kierunkach i przyspieszać w zupełnie innych tempach, a ich głównym celem jest, oczywiście, strącenie Cię z platformy prosto na pomarańczową poduchę, wypełniającą przestrzeń między stopniami. Dlatego uzbrój się w kondycyjne walory, zbierz ekipę 5 znajomych i wskakuj na arenę – wygrywa ten, kto utrzyma się najdłużej.

Atrakcja nada nutki nowoczesności i urozmaici harmonogram każdego plenerowego eventu. Przy tym zapewni dobrą zabawę zarówno najmłodszym gościom, jak i dorosłym, chcącym spróbować swoich sił nie tylko za firmowym biurkiem. Zespół naszych doświadczonych techników, poza dostawą i montażem sprzętu, zajmie się również jego obsługą, w tym ustawianiem prędkości poszczególnych ramion. W ten sposób będziemy mogli stopniować poziom trudności w oparciu o Wasze sportowe zaawansowanie. Was, czyli eliminatorowych wymiataczy.

  • Wymiary:(10 m x 10 m x 1 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: 7200 zł netto