Dmuchańce na imprezy plenerowe

Strzała Zeusa

Jeśli cenisz sportowe atrakcje i lubisz od czasu do czasu zapewnić sobie choćby malutką dawkę adrenaliny, sprawdź Strzałę Zeusa – atrakcję, która ze względu na swój sportowy i angażujący charakter zyskuje coraz większą popularność na wszelkiego typu eventach plenerowych.

A wygląda to tak. Sześcienna poduszka o 10-metrowej długości i szerokości, na której znajduje się 6 platform, po jednej dla każdego uczestnika. Cała zabawa polega na omijaniu Strzały Zeusa, która w różnym tempie i różnej częstotliwości będzie poruszać się poziomo nad platformami, chcąc zrzucić każdego zawodnika na dmuchaną strefę przegrańców. Dozwolone są skoki, pochylenia, a nawet leżenie – wszystko, byle by uniknąć miażdżącej siły Strzały. Oczywiście zwycięża ten zawodnik, który wytrzyma najdłużej na arenie.

Zależy nam na uniwersalności, dlatego w ramach zabawy umożliwiamy starcie również dwóm zawodnikom. Po prostu ustawiamy ich naprzeciw siebie i dostosowujemy tempo obrotu Strzały w taki sposób, żeby rywalizacja w „one to one” na niczym nie ucierpiała w stosunku do tej 6-osobowej. To atrakcja w sam raz na festyn lub inną imprezę plenerową, na której mile widziana jest duża dawka dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, docenianej także na imprezach teambuildingowych.

  • Wymiary:(10 m x 10 m x 1 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 8000 zł netto