Coś więcej niż dmuchany plac zabaw

Labirynt Minotaura

Na swój plenerowy event poszukujesz atrakcji, która zaskoczy gości i przyciągnie ich do siebie tak skutecznie, jak woda z cukrem przyciąga komary? Nowoczesny i ogromny Labirynt Minotaura to propozycja w sam raz dla Ciebie.

W jego obrębie znajdziesz mnóstwo przeszkód, których pokonanie wymaga umiejętności zjeżdżania, wspinaczki – na wysokość nawet 4 metrów przy pomocy 16 nierównych stopni, czołgania się i sprawnego biegu po miękkim podłożu. Labirynt Minotaura to jeden z najdłuższych dmuchanych torów przeszkód na całym świecie, bo długość całej konkurencji sięga niemalże 50 metrów. Atrakcja wyposażona jest w dwa równoległe tory, więc jedyne, co musisz zrobić to znaleźć odpowiedniego konkurenta, stanąć tuż obok niego na linii startu, a po gwizdku biec jak najszybciej i nie dać się pokonać.

Labirynt Minotaura to ogromny dmuchany plac zabaw, który cieszy się olbrzymią popularnością na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, od rodzinnych festynów i pikników po eventy integracyjne, podczas których zdrowa rywalizacja to podstawa.

  • Wymiary:(23 m x 5,3 m x 6,9 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: 4200 zł netto